Udany debiut Chojnackiego

To się nazywa mieć szczęśliwą rękę. Zawisza Rzgów, pod wodzą nowego trenera Marka Chojnackiego, wygrał 2:0 (0:0) trudny mecz wyjazdowy w Wierzbicy z miejscowym Orłem i na chwilę oddalił od siebie widmo spadku do czwartej ligi.

Spotkanie w pierwszej połowie było wyrównane, obie drużyny stwarzały sobie okazje do zdobycia bramki, brakowało jednak wykończenia. Druga połowa także była wyrównana.

W 75. minucie bramkę strzelił Witold Grzywiński po bardzo dobrej wrzutce z rzutu rożnego przez Jakuba Paprockiego. Na cztery minuty przed końcem bramkę z rzutu wolnego strzelił Paprocki.

Orzeł Wierzbica – Zawisza Rzgów 0:2 (0:0)
Bramki: Witold Grzywiński 75, Jakub Paprocki 86

Zawisza: Adamek – Antosik, Janowski, Grzywiński, Grzybowski (73′ Mordzakowski) – Buchowicz, Paprocki, Płuciennik, Gołuch (43′ Kucharski) – Kowalczyk (70′ Zimoń), Uelder.
Trener: Marek Chojnacki

Źródło: zawiszarzgow.com, własne