Sześć bramek widzewianek

Widzewska drużyna kobiet odniosła kolejne zwycięstwo na trzecioligowych boiskach. Tym razem podopieczne trenera Sławomira Kraski pokonały Kotan Ozorków 6:0 (3:0). Dzięki tej ważnej wygranej łodzianki wskoczyły na pozycję wicelidera trzeciej ligi.

Mecz od początku przebiegał pod dyktando widzewianek, które już w 6. minucie objęły prowadzenie. Bramkę strzeliła Magdalena Chrzanowska, która zresztą w tym meczu popisała się hattrickiem. Szybko dołożyła jeszcze jedną bramkę, a potem gola strzeliła Jagoda Jary. Do przerwy było 3:0.

Po przerwie gospodynie dołożyły kolejne trzy trafienia. Najpierw autorstwa Jary i Chrzanowskiej, a wynik końcowy ustaliła już w 68. minucie Sylwia Turek. Ten rezultat mógł być jeszcze okazalszy, ale przed wyższą porażką drużynę gości dwukrotnie uratował słupek, a raz poprzeczka.

Widzew Łódź (K)- Kotan Ozorków (K) 6:0 (3:0)

Bramki: Magdalena Chrzanowska x3, Jagoda Jary x2, Sylwia Turek

Widzew: Kamińska (45′ Nowakowska), Matysiak, Jaśkiewicz, Nadajewska, Trojanowska, Dolik, Bukarowicz (40′ Pawlak), Jakomulska (44′ Chromińska), Jary, Zadworna (50′ Turek), Chrzanowska

Źródło: Sławomir Kraska