Przegrana Pogoni Ekolog
Pogoń Zduńska Wola przegrała z Wartą Działoszyn 0:1 (0:1) w meczu 24. kolejki IV ligi łódzkiej. Katem zduńskowolan okazał się Dawid Stolarczyk, który w 14. minucie pokonał Mateusza Pyrkowskiego. Była to kolejna strata punktów przez gości w walce o utrzymanie w ligowych rozgrywkach.

W drużynie Pogoni Ekolog zabrakło kontuzjowanych Grzegorza Kalety (złamanie kości dłoni), Bartosza Szymańskiego (uraz kolana) i Mikołaja Kałudy. Osłabieni goście szybko stracili bramkę. W 14. minucie na listę strzelców wpisał się Dawid Stolarczyk. Zduńskowolanie próbowali szybko odrobić straty, ale nie było to takie proste. Znakomicie w defensywie spisywała się obrona gospodarzy. Na początku drugiej części spotkania, za drugą zółta kartkę z boiska wyleciał Andrzej Chmielnicki. Przewaga liczebna na boisku jaką posiadali piłkarze Pogoni nie wpłynęła na obraz gry. Goście cały czas próbowali desperacko odrobić straty, ale bezskutecznie. Warta Działoszyn wygrała w tym meczu 1:0.

Warta Działoszyn- Pogoń Zduńska Wola 1:0 (1:0)

Bramka: Dawid Stolarczyk 14

Pogoń: Mateusz Pyrkowski – Grzegorz Królewiak, Krzysztof Kochelak (40′ Patryk Krymarys), Bartłomiej Kubicki, Mateusz Drąg – Szymon Lepczyński, Maciej Domagała (65′ Kamil Radomski), Piotr Stelmasiak (85′ Michał Ignaczak), Rafał Porada (75′ Marcin Kosecki) – Maciej Masłowski, Konrad Jerzak, Trener: Krzysztof Kulawiecki

Żółte kartki: Piotr Stelmasiak, Krzysztof Kochelak, Maciej Domagała (Pogoń)- Andrzej Chmielecki, Hubert Jurczyński (Warta)

Czerwona kartka: Andrzej Chmielnicki (Warta) 48min- za dwie żółte

Źródło: Krzysztof Kochelak