AKTUALNOŚCI
Dudu wznowił treningi

Piłkarze Widzewa po dwóch dniach wolnego wznowili treningi. Razem z nimi trenował Brazylijczyk Dudu, który w poprzednim tygodniu ćwiczył z drużyną Młodej Ekstraklasy. O tym, że został przywrócony do pierwszej drużyny, Dudu został poinformowany kilka godzin przed zajęciami.

W tej sytuacji nie wykluczone, że obrońca Widzewa zagra też w sobotnim meczu z Lechią Gdańsk.

Do treningów wrócił również rekonwalescent Mariusz Rybicki. Natomiast wciąż ćwiczy indywidualnie Mehdi Ben Dhifallah. Być może jednak Tunezyjczyk we wtorek lub w środę wejdzie już w trening z zespołem. Jeśli tak się stanie, to będzie mógł on być brany pod uwagę przy ustalaniu składu na mecz z drużyną z Trójmiasta. Nie ćwiczyli natomiast kontuzjowani Patryk Wolański i Veljko Batrović oraz Ugo Ukah, który poprosił o dzień wolnego na załatwienie spraw osobistych.

Poniedziałkowe zajęcia odbyły się w godzinach popołudniowych na bocznym boisku. W ich trakcie rozegrano m.in. grę wewnętrzną. Ciekawostką jest, że zaraz po treningu  trenerzy udali się na stadion przy al. Unii, by zobaczyć w akcji kolejnego rywala naszej drużyny, czyli Koronę Kielce. Na dziś zostały zaplanowane dwa treningi (jeden na boisku, drugi na siłowni).

Źródło: widzewiak.pl

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments