AKTUALNOŚCI
Kadrowa rewolucja w Widzewie

Widzew rozwiązał za porozumieniem stron umowy z kolejnymi zawodnikami, którzy mieli wysokie kontrakty. Tym razem, z Mindaugasem Panką i Dudu. Klub ustalił jednak z piłkarzami, że jeśli do końca czerwca wyrażą oni chęć powrotu, to będą mogli nadal grać w Widzewie, tyle, że innych warunkach.


tomadex wszystko dla kibica

Przypomnijmy, że wcześniej rozwiązano kontrakty także z Bruno Pinheiro i Ugo Ukahem. Na pewno odejście tej czwórki zawodników jest dla klubu stratą sportową, ale za to pozwoli znacząco zmniejszyć koszty. Na podstawie nieoficjalnych informacji o ich zarobkach, można oszacować, że to oszczędność w wysokości około 4,5 mln złotych w skali roku.

Mehdi Ben Dhifallah pozostanie na kolejny sezon w Widzewie. Łódzki klub zdecydował się już teraz skorzystać z opcji przedłużenia kończącego się w czerwcu kontraktu piłkarza o kolejny rok. Przypomnijmy, że wiosną Tunezyjczyk strzelił w 9 meczach 4 bramki. Był tym samym najskuteczniejszym piłkarzem w zespole. Wcześniej umowę z Widzewem przedłużył również Princewill Okachi.

Źródło: widzewiak.pl

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments