Kamil Kowalczyk daje wygraną

Spotkanie spadkowiczów z III ligi było słabiutkim widowiskiem. Pilica Przedbórz przegrała z Concordią Piotrków 0:1. Jedyną bramkę w tym meczu zdobył Kamil Kowalczyk, który trafił do bramki w 45. minucie spotkania.

Od początku meczu w Chrzanowicach, gdzie swoje mecze rozgrywa Pilica, inicjatywa należała do zespołu trenera Rafała Rabendy. Już w 5. minucie znakomitą okazję miał Przemysław Korytkowski. Napastnik Pilicy nie trafił jednak do pustej bramki.
W kolejnych minutach z boiska wiało nudą. Nastawieni na kontry goście swoją okazję mieli w ostatniej minucie pierwszej połowy. Błąd obrony Pilicy wykorzystał Kamil Kowalczyk i Concordia objęła prowadzenie.
Druga połowa również nie zachwyciła. Pilica nie potrafiła rozmontować umiejętnie broniącej się drużyny Concordii. Jedną z ostatnich sytuacji na doprowadzenie do remisu zmarnował w końcówce meczu Przemysław Kornacki.

Pilica Przedbórz – Concordia Piotrków 0:1 (0:1)
Bramka: Kamil Kowalczyk 45