Piękna bramka Olega Riabko

Relaks Start Brzeziny wygrał z LKS Różyca 2:1 (0:1) w spotkaniu 23. kolejki łódzkiej ligi oldbojów. Brzezinianie przegrywali 0:1 i wtedy sygnał do walki dał Oleg Riabko, który bezpośrednim strzałem z rzutu wolnego zdobył piękną bramkę na 1:1. W końcówce zwycięskiego gola zdobył Roman Kornecki.

Goście rozpoczęli to spotkanie od mocnego uderzenia. Już w 3. minucie Artura Janczaka pokonał Kamil Semkowski. Różycanie po tym,trafieniu cofnęli się do defensywy i nastawili na grę z kontry. Przewaga należała do brzezinian, którzy co chwila przeprowadzali groźne akcje. Wynik do przerwy jednak nie uległ zmianie i gospodarze schodzili do szatni w smutniejszych nastrojach. Druga odsłona meczu praktycznie niczym nie różniła się od pierwszej. Przewaga należała do Relaksu, który swoje akcje rozgrywał głównie skrzydłami, szczególnie lewą stroną boiska. W 51. minucie faulowany z około 25 metrów od bramki był jeden z zawodników gospodarzy. Do piłki podszedł Oleg Riabko i silnym uderzeniem w okienko bramki nie dał żadnych szans na obronę golkiperowi. Szansa na kolejne bramki była, ale brzezinianie konstruując akcje zamiast strzelać próbowali wejść z piłką do bramki. Wielokrotnie za długo zwlekali z wykończeniem akcji i tracili piłkę. Różycanie nie mieli żadnej groźnej sytuacji w drugiej połowie. Całkowie byli pogubieni i zaciekle bronili dostępu do własnej bramki. W końcówce spotkania po olbrzymim zamieszaniu w polu karnym piłkę do bramki wbił Roman Kornacki i Relaks wygrał to spotkanie 2:1.

Relaks Start Brzeziny- LKS Różyca 2:1 (0:1)

Bramki: Oleg Riabko 51, Roman Kornecki 67- Kamil Semkowski 3

Relaks: Artur Janczak – Włodzimierz Mrówka, Marian Brodecki, Oleg Riabko, Włodzimierz Kaźmierczak, Dariusz Guzek, Marek Markiewicz, Karol Oliszewski, Piotr Janeczek, Michał Adrianko, Jacek Dębowski, Wojciech Widuliński

Różyca: Dariusz Kudlik – Piotr Wrzesiński, Mariusz Myszkowski, Jacek Poter, Jacek Skibiński, Andrzej Mrówka, Kamil Semkowski, Zdzisław Doryń, Henryk Skolski, Daniel Szczeciński, Maciej Maćkowski