Mechanik w IV lidze – zapis live

Na dwie kolejki przed zakończeniem rozgrywek w piotrkowskiej klasie okręgowej Mechanik Radomsko zapewnił sobie awans do IV ligi pokonując Zjednoczonych Bełchatów 1:0 (0:0). Poniżej zapis relacji live.

Wyjściowe składy:

Mechanik: Dawid – Kolba, Frączyk, Dryja, Brych – A.Olejnik, Radziejewski, Antczak – Gloc, P.Olejnik.

Zjednoczeni: Szewczyk – Kukieła, Rolnik, Nowakowski ż, Perkowski – Kopera, Karp, Jarzębowski, Bednarek – Kujawa, Mordon ż.

Widzów: 500. Sędziuje: Tomasz Bąbol (Piotrków)

2 minuta – pierwsza groźna sytuacja dla Mechanika. Po strzale Marcina Antczaka z rzutu wolnego piłka przelatuje nad poprzeczką

10 minuta – gości od utraty gola ratuje słupek

18 minuta – okazja Zjednoczonych. Marnuje ją Sylwester Jarzębowski.

21 minuta – Antczak z wolnego, bramkarz gości przerzuca piłkę nad poprzeczką

40 minuta – od kilku minut gra toczy się w środkowej strefie boiska, nadal 0:0

43 minuta – Przemysław Olejnik minął bramkarza Zjednoczonych, ale z ostrego kąta nie był już w stanie umieścić piłki w bramce

45 minuta – sędzia odgwizdał przerwę. Po pierwszej połowie bez bramek

46 minuta – początek drugiej części gry

47 minuta – okazja Jarzębowskiego, nadal jednak 0:0

48 minuta – żółta kartka dla Nowakowskiego (Zjednoczeni)

49 minuta – Antczak z wolnego wprost w bramkarza

59 minuta – rzut rożny dla Zjednoczonych, ostatnie minuty to gra w środku boiska. Mnożą się faule zespołu gości

68 minuta – Antczak z rzutu wolnego, znów lepszy bramkarz

72 minuta – GOOOOOL! 1:0 dla Mechanika – Tomasz Walioszczyk!

77 minuta – mocny strzał Antczaka przelatuje nad poprzeczką. Zjednoczeni jakby już stracili wiarę w korzystny wynik

85 minuta – Rafał Mordon (Zjednoczeni) ukarany żółtą kartką za wymuszenie rzutu karnego. W Radomsku powoli zaczyna się feta z okazji awansu

88 minuta – Sekundy dzielą Mechanika od IV ligi. Strzał P. Olejnika broni Szewczyk

90 minuta – kibice stoją, rozpoczął się doliczony czas