Błędnie wypisana delegacja

Znamy już przyczynę nie pojawienia się sędziego na sobotnim spotkaniu I grupy łódzkiej klasy B pomiędzy Victorią Łódź a MKS Mianów. Arbiter nie przyjechał na mecz, ponieważ otrzymał błędną delegację sędziowską z Łódzkiego Związku Piłki Nożnej.

Przypomnijmy, że spotkanie zostało rozegrane 2 czerwca o godzinie 17:00. Obie drużyny uzgodniły, że mecz się odbędzie i poprowadzi go trener gospodarzy Łukasz Walczak. Victoria wygrała 4:1 choć przegrywała od 35. minuty 0:1. Po meczu obie drużyny nie miały pretensji do prowadzącego spotkanie i tym samym mecz zakończył się wysokim zwycięstwem gospodarzy. Dawid Mikła, który miał poprowadzić sobotni pojedynek wyjaśnił, że otrzymał błędnie wypisaną delegację. Otrzymał pismo na godzinę 17:00, ale na niedzielę. Tymczasem mecz odbył się w sobotę, więc wina w tym przypadku nie leży po stronie arbitra.

Źródło: własne