WKS Wieluń w III lidze

Na kolejkę przed zakończeniem rozgrywek w IV lidze (grupa łódzka) awans zapewnili sobie piłkarze WKS Wieluń. Wielunianie pokonali w Sobawinach WOY Bukowiec Opoczyński 2:0 (1:0). Wygrał również KS Paradyż, ale czteropunktowa strata do Wielunia jest nie do odrobienia.

WKS objął prowadzenie w 19. minucie po samobójczym trafieniu jednego z piłkarzy z Bukowca Opoczyńskiego. Wynik spotkania ustalił w 87. minucie Błażej Karasiak.
WKS Wieluń dołączył więc do Lechii Tomaszów, która awans zapewniła sobie już dużo wcześniej. Tomaszowianie dopisali do swojego konta trzy punkty walkowerem. Mieli bowiem grać z wycofanym z rozgrywek Włókniarzem Konstantynów. Nadal nierozstrzygnięta jest sprawa spadku do klasy okręgowej. Włókniarz Pabianice prowadził w Piotrkowie z Concordią 2:1, ale ostatecznie przegrał 2:3. Swój mecz przegrał także Boruta Zgierz, który uległ w Strykowie Zjednoczonym 0:2 (0:0).