AKTUALNOŚCI
Rezerwy Kutna szukają wzmocnień

Szykują się zmiany w składzie  rezerw MKS Kutno, które zdobyły wicemistrzostwo łódzkiej klasy okręgowej. Trener Andrzej Grzegorek chce ściągnąć do Kutna najzdolniejszych młodzieżowców z regionu. Kutnowski szkoleniowiec jest zadowolony z zakończonego sezonu, jednak zapowiada roszady w swoim zespole.

Jestem bardzo zadowolony z uzyskanego wyniku. Niektórzy twierdzą, że to my powinniśmy awansować, ale uważam, że Górnik był bezsprzecznie najlepszym zespołem w tej lidze. Wydaje mi się, że naszą słabą stroną było to, że notorycznie traciliśmy punkty z drużynami z dołu tabeli – mówi trener Andrzej Grzegorek.

O sile rezerw Miejskich stanowić mają najzdolniejsi młodzi piłkarze z regionu. – Będziemy szukać zdolnych młodzieżowców z okolic. W niższych ligach gra wielu młodych piłkarzy, którzy mają zadatki, by grać dobry futbol. Nie będziemy brać wszystkich, tylko tych najlepiej rokujących – twierdzi trener rezerw.

Szkoleniowiec MKS II Kutno uważa, że niektórzy zawodnicy z jego zespołu mają szanse zagościć w składzie trzecioligowców. – Na taką szansę na pewno liczyć mogą młodzieżowcy. Najbliżej są Maciek Rogala i Arek Błaszczyk. Obaj muszą jednak ciężko pracować na treningu i szlifować swoje umiejętności – uważa Grzegorek. Rezerwiści rozpoczną przygotowania do nowego sezonu 16 lipca. Na razie nie są znani rywale, z jakimi MKS II zagra w sparingach.

Źródło: miejscy.pl

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments