AKTUALNOŚCI
Ambitne plany Andrespolii

Andrespolia Wiśniowa Góra zakończyła rozgrywki łódzkiej klasy okręgowej na 11 pozycji dającej pewne utrzymanie. W klubie już słychać o przygotowaniach do nowego sezonu 2012/2013. Zarząd klubu ma wielkie plany odnośnie rozwoju piłki nożnej w Wiśniowej Górze, o których rozmawiał na specjalnym zebraniu.

gadzety kibica keeza

 

Wiśniowogórzanie przygotowania do nowego sezonu rozpoczną 18 lipca. na obiektach GOSiR. Seniorzy prowadzeni przez Łukasza Jończyka i Krzysztofa Wróblewskiego oraz kierownika Bogdana Wójcika mają w planach rozegranie siedmiu spotkań sparingowych.

Andrespolia chce zatrzymać wszystkich obecnych graczy, którzy występowali w minionym sezonie. Kolejnym celem jest sprowadzenie środkowych obrońców, środkowego pomocnika oraz napastników. Juniorzy prowadzeni przez Jarosława Wargowiaka rozpoczną przygotowania 16 lipca również na obiektach GOSiR. Przystąpią oni do rozgrywek Łódzkiej Ligi Juniorów. Nowymi drużynami młodzieżowymi będą zespoły w Łódzkiej Lidze Kuchar (rocznik 1999/2000) – trener Łukasz Rusiecki oraz w Łódzkiej Lidze Górski (rocznik 2000 i 2001) również Łukasz Rusiecki. Przygotowania rozpoczną się 1. sierpnia. Nową grupą jest rocznik 2003/2004 oraz 2005 i młodsi prowadzony przez Grzegorza Cipińskiego.

Władze klubu mają również w planach powstanie obiektu „Moje Boisko Orlik 2012” z boiskiem do piłki nożnej ze sztuczną nawierzchnią wraz z boiskiem wielofunkcyjnym oraz budynkami sanitarnymi. Chcą również zbudować mini-boisko trawiaste do treningu o wymiarach 50×70 m oraz ocieplić budynek klubowy.

Źródło: andrespolia.pl

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments