AKTUALNOŚCI
Łęczyca przystąpi do rozgrywek

Kibice w Łęczycy mogą wreszcie odetchnąć. Górnik przystąpi do rozgrywek o mistrzostwo IV ligi łódzkiej w sezonie 2012/2013. Na klubowym zebraniu oprócz podjęcia tej ważnej decyzji wybrano nowych członków zarządu. Prezesem pozostała Iwona Smardz- Laskowska bez, której uczestnictwo łęczycan w lidze centralnej nie byłoby możliwe.


tomadex wszystko dla kibica

Na zebraniu powołano nowy zarząd składający się z pięciu osób. Wiceprezesem został wybrany Łukasz Zawalich, sekretarzem Emil Grabowski, a członkami zarządu Sławomir Kowalski i Łukasz Laskowski.

Jak poinformowała nas Iwona Smardz- Laskowska sprawy znalezienia sponsorów cały czas znajdują się w martwym punkcie. Jednak humory w klubie są optymistyczne. W przyszłym tygodniu władze klubu mają się spotkać z trzema zainteresowanymi sponsorami. Na początku tygodnia ma się  również całkowicie wyjaśnić sprawa nieprawidłowości w zeznaniu podatkowym za 2011 rok. Wtedy będzie można rozpocząć rozmowy z miastem.

Łęczycanie przygotowania do nowego sezonu rozpoczną we wtorek 10 lipca. Na treningu oprócz zawodników, którzy wywalczyli awans do IV ligi pojawi się wielu nowych graczy. Wśród nich będzie kilku znanych piłkarzy. Górnik rozegra również serię meczów sparingowych. Szczegółowy plan spotkań kontrolnych opublikowaliśmy wczoraj.

 

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments