Pajęczno przegrało z Motorem

W rozegranym w Radomsku pierwszym meczu kontrolnym drużyna Zawiszy Pajęczno (IV liga łódzka) przegrała z Motorem Lublin (II liga grupa wschodnia) 1:2 (1:2). Gola dla Zawiszy zdobył Damian Domoń. W zespole z Pajęczna wystąpiło kilku nowych zawodników.

Początkowo przygotowujący się do rozgrywek IV ligi Zawisza Pajęczno miał grać ze Zniczem Kłobuck. Sparing odwołano, więc Zawisza zmierzył się z przebywającym na zgrupowaniu w Radomsku drugoligowym Motorem Lublin. Zawisza już w pierwszych minutach mógł strzelić gola, ale Bartłomiej Maciejewski trafił w poprzeczkę. Co nie udało się Zawiszy, udało się graczom Motoru, którzy po ładniej akcji wyszli na prowadzenie. Zespół trenera Zbigniewa Karbownika wyrównał po bardzo ładnym uderzeniu Sebastiana Domonia. Na przerwę jednak to Motor schodził prowadząc 2:1. Lublinianie wykorzystali błąd Rafała Rogalskiego. Po zmianie stron nie wiele się działo i mecz zakończył się skromną wygrana Motoru. W zespole Zawiszy zagrał Rafał Rogalski ze Sparty Brodnica, testowany był również Brazylijczyk Felipe.

Zagrało również dwóch zawodników z Zawiszy Rzgów – mówi Zbigniew Karbownik trener Zawiszy. – W naszym zespole będzie również Daniel Dymek, który nie mógł zagrać. Gdyby był ta gra też inaczej by wyglądała. Do przerwy graliśmy dobrze choć nie uniknęliśmy błędów. Ogólnie z meczu jestem zadowolony.

Zawisza Pajęczno – Motor Lublin 1:2 (1:2)
Bramka dla Zawiszy: Sebastian Domoń

Autor: Przemysław Jafra