Brunatni pokonali ŁKS Łomża

Na zakończenie zgrupowania w Warce piłkarze PGE GKS Bełchatów rozegrali mecz kontrolny. Rywalem bełchatowian był ŁKS 1926 Łomża (III liga podlasko- warmińsko- mazurska). Zespół trenera Kamila Kieresia wygrał 3:0 (0:0).

Wszystkie bramki padły po przerwie. Już trzy minuty po wznowieniu gry wynik meczu otworzył Bartłomiej Bartosiak. Kolejne bramki zdobywali: Maciej Szmatiuk oraz Leszek Nowosielski. W najbliższą środę bełchatowianie zagrają kolejny mecz sparingowy. O godzinie 11:00 rozpocznie się pojedynek z Olimpią Grudziądz.

PGE GKS: I połowa: Adam Stachowiak – Adrian Basta, Piotr Witasik, Maciej Wilusz, Alan Stulin – Tomasz Wróbel, Paweł Giel, Miroslav Božok, Grzegorz Baran, Kamil Kosowski – Michał Mak, II połowa: Adam Stachowiak (70′ Krystain Paprocki) – Raúl González, Szymon Sawala, Maciej Szmatiuk, Mateusz Szymorek – Łukasz Wroński, Leszek Nowosielski, Kamil Wacławczyk, Grzegorz Baran (65′ Paweł Giel), Mikołaj Grzelak – Bartłomiej Bartosiak

Źródło: GKS Bełchatów
Nadesłał: Przemysław Jafra