Remis ŁKS z Rakowem

Sześć bramek padło w sparingowym spotkaniu ŁKS z drugoligowym Rakowem Częstochowa. Zespół Marka Chojnackiego zremisował 3:3, przegrywając do przerwy 0:2. Bramki dla ŁKS zdobyli: Nelson Bacero 2 i Jakub Więzik.

Po pierwszej połowie Raków prowadził niespodziewanie 2:0. Zmiany poczynione przez Marka Chojnackiego poskutkowały i w drugiej połowie można było zobaczyć zupełnie inny ŁKS. Dwa gole zdobył testowany w łódzkiej drużynie Nelson Bacero, a trzeciego gola dołożył Jakub Więzik. Raków doprowadził do remisu w ostatnich minutach sparingu.

ŁKS Łódź – Raków Częstochowa 3:3 (0:2)
Bramki dla ŁKS: Bacero 64, 67, Więzik 78

ŁKS: Wyparło – Gieraga (35′ Kašćelan), Cyzio, Borsukow, Żółtowski (46′ Edward) – Szyc, Kuklis (38′ Pawlak), Sasin, Kaczmarek (68′ Mateusz Stąporski) – Mateusz Stąporski (46′ Więzik), Escobar (58′ Bacero).