Porażka młodego Bełchatowa

W rozegranym awansem z 14. kolejki meczu Młodej Ekstraklasy PGE GKS Bełchatów U-21 przegrał u siebie na inaugurację ligi z Jagiellonią Białystok U-21 0:1 (0:1). Jedyna bramka padła w 44. minucie spotkania.

W pierwszej połowie oba zespoły nie zachwyciły stwarzając po dwie sytuacje bramkowe. Jedynie strzał głową Adama Dźwigały znalazł drogę do siatki gospodarzy. W drugiej części bełchatowianie mieli więcej szans, ale nie potrafili pokonać rosłego Krzysztofa Barana.

PGE GKS (ME): Krystian Paprocki – Mateusz Wroński (46. Krystian Stolarczyk), Szymon Stanisławski (46. Seweryn Michalski), Amadeusz Gadomski, Mateusz Szymorek – Paweł Zięba, Konrad Niedzielski (70. Damian Zawieja), Michał Sitarz (73. Damian Szymański), Filip Rośniak – Damian Gul – Damian Warchoł (58. Kacper Bartosiak).

Źródło: gksbelchatow.com