Dobra forma Mechanika

Przygotowujący się do rozgrywek IV ligi Mechanik Radomsko rozegrał kolejny mecz kontrolny. Radomszczanie bez większych problemów ograli 6:0 grający w mocno rezerwowym składzie LKS Kamienica Polska.

Tylko na początku meczu zespół z Kamienicy Polskiej miał swoje okazje, ale w bramce Mechanika dobrze spisywał się Rafał Dawid. Z minuty na minutę przewagę uzyskiwali radomszczanie czego efektem był gol Tomasza Walioszczyka. LKS mógł wyrównać, ale zmarnował rzut karny. Bramkarz Mechanika wybronił strzał zawodnika Kamienicy Polskiej. Do przerwy radomszczanie dorzucili jeszcze dwa gole. Oba były autorstwa Walioszczyka. Wynik mógł być wyższy, ale dwukrotnie Kamienicę Polską od utraty goli ratowała poprzeczka.
Po zmianie stron obraz gry niewiele się zmienił. Dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Jakub Buliński. Jedno trafienie dołożył Adam Olejnik. Gola mógł strzelić również Łukasz Gloc, ale jego uderzenie trafiło w poprzeczkę.