AKTUALNOŚCI
Pożegnanie Dariusza Bresia

W środę o godzinie 17:30 na stadionie CKF w Brzezinach Start Brzeziny rozegra mecz sparingowy z GKS Ksawerów. Przed spotkaniem kibicom oficjalnie zostanie zaprezentowana kadra zespołu na nowy sezon. Najważniejszą częścią będzie pożegnanie piłkarza-legendy Dariusza Bresia, który spędził przy Sportowej aż 12 sezonów.


tomadex wszystko dla kibica

Dariusz Breś z krótkimi przerwami występował w Starcie Brzeziny przez 12 lat. Nie zawiódł nigdy drużyny, często spychając na drugi plan swoje życie osobiste. W swojej karierze jak każdy piłkarz miał lepsze i gorsze momenty, ale zawsze był lojalny wobec swojego klubu, ryzykując nawet własnym zdrowiem.

Przed samym spotkaniem odbędzie się oficjalna prezentacja zawodników, którzy w nadchodzącym sezonie 2012/2013 będą bronić czarno- czerwonych barw. Przedstawiony zostanie nowy zarząd oraz kadra szkoleniowa. Następnie zostanie rozegrany mecz sparingowy z GKS Ksawerów. Będzie to próba generalna przed pierwszym meczem inauguracyjnym rozgrywek łódzkiej klasy okręgowej, który odbędzie się w sobotę. Start podejmie GLKS Dłutów.

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments