Bolesna porażka Włókniarza Zelów

Mimo prowadzenia 1:0 i momentami dobrej gry piłkarze Włókniarza Zelów przegrali w spotkaniu 1. kolejki III ligi w Grodzisku Mazowieckim z miejscową Pogonią. Decydującą o zwycięstwie bramkę gospodarze zdobyli w 85. minucie spotkania.

Pierwszy kwadrans stał pod znakiem ataków gospodarzy. Dobrze spisywała się jednak defensywa Włókniarza na czele z bramkarzem Pawłem Wiśniewskim. W 18. minucie zespół Jacka Berensztajna objął prowadzenie po trafieniu Sebastiana Wiśniewskiego. Siedem minut później było jednak 1:1, a strzelcem bramki dla Pogoni był Michał Bal.
W drugiej połowie kluczowym momentem była czerwona kartka dla Jakuba Paprockiego (Włókniarz Zelów), który musiał zejść z boiska w 78. minucie. Gospodarze wykorzystali osłabienie zelowian i w 85. minucie zdobyli zwycięskiego gola. Jego autorem był Paweł Romanowski.

Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Włókniarz Zelów 2:1 (1:1)
Bramki: Michał Bal 25, Paweł Romanowski 85 – Sebastian Wiśniewski 18

Włókniarz: Paweł Wiśniewski – Noga (84′ Jędrychowski), Bendkowski, Boczkiewicz (86′ Mik), Sebastian Wiśniewski – Grzybowski, Paprocki, Gawroński (69′ Bednarek), Zając – Dregierek, Stasiak.
Trener: Jacek Berensztajn