Pewne zwycięstwo Kutna

MKS Kutno wygrał pewnie z Orłem Wierzbica 3:1 (2:1) w inauguracyjnym meczu III ligi łódzko- mazowieckiej. Kutnianie zagrali piękne zawody, a bramki dla Miejskich strzelali debiutanci Jakub Kustra i Szymon Lewicki.

Kutno objęło prowadzenie już w 5. minucie meczu po samobójczym trafieniu Cezarego Zielińskiego. Niespełna kwadrans później goście wyrównali stan rywalizacji, a na listę strzelców wpisał się Michał Lesisz. MKS grał swoją piłkę, a wierzbiczanie popełniali fatalne błędy w defensywie. W 29. minucie pierwszego gola w barwach Miejskich zdobył z rzutu karnego Jakub Kustra. Pierwsza odsłona zakończyła się, więc wynikiem 2:1. W drugiej połowie gospodarze zmarnowali kilka dobrych szans na podwyższenie rezultatu, ale w 85. minucie udało się przypieczętować zwycięstwo dzięki debiutanckiej bramce Szymona Lewickiego.

MKS Kutno- Orzeł Wierzbica 3:1 (2:1)
Bramki: Cezary Zieliński 5 (sam), Jakub Kustra 29 (k), Szymon Lewicki 85 – Michał Lesisz 21

Kutno: Skrzypiec – Grzybowski, Michalski, Znyk, Klepczyński – Płacheta (65′ Kiwała), Kubiak (85′ Lipiński), Dylewski (65′ Jakubowski), Muszyński – Dzięgielewski, Kustra (75′ Lewicki)

Źródło: miejscy.pl