Sokół lepszy od beniaminka

Sokół Aleksandrów Łódzki wygrał w wyjazdowym meczu III ligi łódzko- mazowieckiej z GKP Targówek Warszawa 2:0 (0:0). Zwycięstwo podopiecznym Piotra Kupki nie przyszło jednak łatwo. Aleksandrowianie szalę zwycięstwa na swoją korzyść przechylili dopiero w końcówce spotkania.

Beniaminek rozgrywek od samego początku stawiał gościom zacięty opór. Mecz był bardzo wyrównany. Szczególnie w pierwszej połowie spotkania. Żadna z drużyn nie potrafiła osiągnąć nawet minimalnej przewagi. Nic zatem dziwnego, że kibice zgromadzeni na trybunach do przerwy nie zobaczyli żadnej bramki. Po zmianie stron obraz gry również się nie zmienił. Oba zespoły nie potrafiły narzucić rywalowi swojego stylu gry. Dopiero ostatnie dziesięć minut zmieniło całkowicie losy spotkania. W 79. minucie bramkarza gospodarzy pokonał wychowanek Sokoła Przemysław Woźniczak. To trafienie wprowadziło trochę swobody w poczynaniach na boisku przez aleksandrowian, którzy w doliczonym czasie gry za sprawą Sebastiana Ceglarza zdobyli drugiego gola i pewnie wygrali całe spotkanie.

GKP Targówek Warszawa- Sokół Aleksandrów Łódzki 0:2 (0:0)
Bramki: Przemysław Woźniczak 79, Sebastian Ceglarz 90+2

Sokół: Sima – Knera, Golański, Woźniczak, Gajewski (65′ Świstak) – Łagodziński, S. Ceglarz, Serwaciński (85′ Oborowski), Daros, Łągiewczyk (80′ Antosik) – A. Świętosławski

Źródło: tssokol.pl