Działoszyn na piątkę z plusem

Wymieniana w gronie kandydatów do awansu do III ligi Warta Działoszyn nie pozostawiła złudzeń szczęśliwie uratowanej Pogoni-Ekolog Zduńska Wola. Drużyna trenera Grzegorza Bodnara sezon rozpoczęła od efektownej wygranej 5:0.

Pierwsza część meczu a przynajmniej długie jej fragmenty nie zwiastowały wysokiej wygranej Warty Działoszyn. Worek z bramkami rozwiązał w 41. minucie efektownym strzałem z rzutu wolnego weteran ligowych boisk Krzysztof Kukulski. Tuż przed przerwą w zamieszaniu podbramkowym drugą bramkę uzyskał Piotr Kurpiewski.
Dwa gole strzelone do szatni ustawiły mecz. W drugiej połowie Warta dominowała czego efektem były kolejne gole. W 62. minucie ładnym strzałem z okolic pola karnego popisał się Krystian Fronczyk. Później zespołowe akcje skutecznymi strzałami finalizowali Daniel Lisowski i Tomasz Jasiński.

Pogoń-Ekolog Zduńska Wola – Warta Działoszyn 0:5 (0:2)
Bramki: Krzysztof Kukulski, Piotr Kurpiewski, Krystian Fronczyk, Daniel Lisowski, Tomasz Jasiński.

Autor: Przemysław Jafra