Niespodzianka w Paradyżu

Diametralnie w różnych nastrojach sezon 2012/2013 rozpoczęli w IV lidze łódzkiej piłkarze KS Paradyż i LKS Kwiatkowice. Mało kto przypuszczał, że zespół trenera Antoniego Dąbrowskiego będzie w stanie wywieźć z Paradyża korzystny dla siebie wynik.

W pierwszej kolejce KS Paradyż bez większych problemów ograł na wyjeździe z beniaminka z Cielądza. Kwiatkowice z kolei przegrały na wyjeździe z Włókniarzem Moszczenica.
Od 28. minuty meczu w Paradyżu niespodziewanie po golu Filipa Skupińskiego prowadzili goście 1:0. Główny kandydat do awansu do III ligi ma jednak w swoich szeregach Marcina Mireckiego. Król strzelców IV ligi poprzedniego sezonu w ostatniej minucie pierwszej połowy w zamieszaniu podbramkowym doprowadził do remisu.
W drugiej połowie gole nie padły i spotkanie zakończyło się niespodziewanym podziałem punktów.

KS Paradyż – LKS Kwiatkowice 1:1 (1:1)
Bramki: Marcin Mirecki 45 – Filip Skupiński 28.
Autor: Przemysław Jafra