AKTUALNOŚCI
Zawisza wygrał w Działoszynie

Prestiżowe czwartoligowe derby powiatu pajęczańskiego dla Zawiszy Pajęczno. Drużyna trenera Zbigniewa Karbownika wygrała na boisku Warty Działoszyn 1:0. Jedyny gol w derbowym pojedynku padł na początku drugiej połowy.

gadzety kibica keeza

 

Szczęśliwym strzelcem okazał się Ukrainiec Oleksandr Stetsiuk. Okazji dla obu zespołów nie brakowało. Dla Zawiszy gole mogli zdobyć: Adrian Płuciennik i Krzysztof Papież. Gospodarze mogą z kolei mówić o pechu. Po jednej z akcji Zawiszę od straty gola uratowała poprzeczka.
Po nienajlepszej inauguracji zagraliśmy dobry mecz – powiedział po meczu Zbigniew Karbownik trener Zawiszy. – Mam nadzieję, że wygrana z Wartą odblokuje zawodników i w kolejnych spotkaniach będą się prezentowali jeszcze lepiej.
Warto zaznaczyć, że w poprzednim sezonie Zawisza również wygrał w Działoszynie. Gracze z Pajęczna wygrali 3:2. Warta zrewanżowała się Zawiszy w rundzie rewanżowej wygrywając w Pajęcznie 2:1. Czy w tym sezonie scenariusz się powtórzy? Przekonamy się wiosną.

Warta Działoszyn – Zawisza Pajęczno 0:1(0:0)
Bramka: Oleksandr Stetsiuk 54.

Autor: Przemysław Jafra

Subskrybuj
Powiadom o

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
clarson
11 lat temu

Warta: Krzywda – Kamiński, Chmielecki, Kołuda, Lisowski – Kurpiewski (63. Grabowski), Kukulski, Fronczyk (70. Gajda), Karoń, Nagielski (61. Adamski) – Jasiński (75. Nowacki)

Zawisza: Krzywicki – Czerkaszyn, Okrzesik, Dymek, Papież – Brożyna, Krężel (74. Staszczyk), Maciejewski (78. Romański), Piekielny – Płuciennik (80. Piłatowski), Stetsjuk (Domoń)