Adrian Malicki uratował Świt

Spotkanie na szczycie w piotrkowskiej klasie okręgowej dla Świtu Kamieńsk. Zespół trenerów Artura Lamcha i Edwarda Cecota pokonał Zjednoczonych Bełchatów 2:1. Oba gole dla miejscowych zdobył wypożyczony z Moszczenicy Adrian Malicki.

Spotkanie dla Świtu kiepsko się rozpoczęło. Już w 5. minucie weteran ligowych boisk Jarosław Łęgowiak strzelił gola dla United. Świt ma jednak w swoich szeregach supersnajpera. Adrian Malicki, bo o nim mowa, jeszcze przed przerwą po podaniu Konrada Szmita doprowadził do remisu. W 58. minucie zadał decydujący cios wykorzystując podanie Adriana Dzwonka.

Świt Kamieńsk – Zjednoczeni Bełchatów 2:1(1:1)
Bramki: Adrian Malicki 34,58 – Jarosław Łęgowiak 5.
Autor: Przemysław Jafra