Ner Poddębice pewnie wygrywa

Ner Poddębice wygrał z rezerwami MKS Kutno 4:1 (2:0) w meczu 3. kolejki łódzkiej klasy okręgowej. Po dwa trafienia dla beniaminka ligi zanotowali Jakub Jesionowski i Łukasz Olczyk. Było to pierwsze zwycięstwo poddębiczan w tym sezonie.

Pierwsza połowa spotkania toczyła się pod dyktando gospodarzy. Niestety długo kibice zgromadzeni przy Mickiewicza 19 nie oglądali bramek. Na pierwsze trafienie trzeba było czekać do 44. minuty, kiedy po raz pierwszy bramkarza gości pokonał Jakub Jesionowski. Kilka sekund później gospodarze zadali drugi cios. Ponownie strzelcem okazał się Jesionowski. Po zmianie stron obraz gry praktycznie się nie zmienił. Przewaga cały czas należała do Neru, a kutnianie próbowali zdobyć kontaktową bramkę. W 63. minucie było już 3:0. Tym razem golkipera gości pokonał Łukasz Olczyk. Piętnaście minut później ponownie lepszy w polu karnym okazał się Łukasz Olczyk i ponownie trafił do siatki. Honor gości w końcówce uratował Piotr Michalski, który ustalił końcowy wynik na 4:1.

Ner Poddębice- MKS II Kutno 4:1 (2:1)
Bramki: Jakub Jesionowski 44, 45, Łukasz Olczyk 63, 78- Piotr Michalski 88

Ner: Matusiak,Walczak, K. Jesionowski (80′ Wójcik), Piórkowski, Kowalczyk, Paczkowski, Piela, Tomczak, Kubiak, Woźniak, Leśniak, Jesionowski, J. Makowski (45′ Stajewski), Olczyk (85′ Sadowski), Wdowiak (88′ Pilarczyk), Snopek

Kutno: Wróblewski, Rogala, Panek, Lipczyński, Machoń, Grzegorek, Lewańczyk, Wachowski (65′ Kierus), Rosik, P. Michalski, M. Michalski

Źródło: nerpoddebice.futbolowo.pl