Koluszki ponownie punktują

KKS Koluszki wygrał z GLKS Dłutów 3:2 (1:0) w meczu 4. kolejki łódzkiej klasy okręgowej. Jest to już trzecie zwycięstwo z rzędu podopiecznych Damiana Wójciaka. Dzięki temu zwycięstwu koluszkowianie znajdują się zna drugiej pozycji w ligowej tabeli i mają tyle samo punktów co prowadzący Sokół II/Victoria Rąbień.

Przez pierwsze dziesięć minut gra toczyła się w środku pola. Dopiero po kwadransie gry obie drużyny stworzyły sobie akcje podbramkowe. Na pierwszego gola trzeba było czekać do 34. minuty, kiedy to po perfekcyjnym dograniu klatką piersiową Tomasza Łapina, Mariusz Gajek po raz pierwszy pokonał Dawida Bukowieckiego. Dłutowianie próbowali odrobić straty jeszcze przed przerwą, ale im się to nie udało.

Drugie 45. minut agresywniej rozpoczęli goście, którzy dłużej utrzymywali się przy piłce. W 57. minucie po podaniu Mariusza Gajka, na wolne pole został wypuszczony Tomasz Łapin i bez problemów umieścił piłkę w siatce. Niespełna osiem minut później po przejęciu piłki szybką kontrę przeprowadzili gospodarze i dzięki trafieniu Mateusza Antoniaka zdobyli kontaktowego gola. Dłutów próbował pójść za ciosem, ale koluszkowianie kontrolowali grę. W 77. minucie z lini końcowej boiska do nabiegającego Mariusza Gajka podał Paweł Chrustowski, a ten bez problemu strzelił trzecią bramkę. Dziesięć minut później końcowy wynik meczu na 2:3 ustalił Adam Skiba.

GLKS Dłutów- KKS Koluszki 2:3 (0:1)
Bramki: Mateusz Antoniak 65, Adam Skiba 87- Mariusz Gajek 34, 77, Tomasz Łapin 57

Dłutów: Dawid Bukowiecki, Kamil Stelmach, Jacek Strzelec, Zdzisław Leszczyński, Adam Skiba, Bartosz Surowy, Michał Wieczorek, Sławomir Olszewski, Kamil Borowiec, Mateusz Zabolicki, Kamil Świderski, rezerwa: Dawid Wójt, Mateusz Antoniak, Mariusz Mazinowski, Przemysław Klimczak

Koluszki: Rafał Adamczyk, Wiktor Furmańczyk, Michał Jeżyk, Hubert Marczyk, Krzysztof Grzelak, Mariusz Gajek, Witold Sikorski, Jacek Wojtaszek, Przemysław Cębrzyński, Tomasz Łapin, Przemysław Kazimierczak, rezerwa: Tomasz Radomski, Paweł Chrustowski, Damian Waszczykowski, Krzysztof Duczek, Konrad Gicel, Bartosz Wiśniewski

Żółte kartki: Kamil Stelmach, Mateusz Antoniak (Dłutów)- Hubert Marczyk (Koluszki)

Źródło: Daria Dębowska