Dobra gra MKS Zduńska Wola

Bardzo dobre nastroje mogą mieć kibice i opiekunowie występujących w ligach wojewódzkich drużyn ze Zduńskiej Woli. Juniorzy młodsi MKS Zduńska Wola wygrali po emocjonującym spotkaniu z Pelikanem Łowicz 4:3 (1:2), a juniorzy starsi zwyciężyli w Rawie Mazowieckiej z miejscową Mazovią 4:0.

Juniorzy Młodsi MKS podejmowali w trzeciej kolejce zespół Pelikana Łowicz. Początek meczu należał do zespołu gospodarzy a w zamieszaniu pod bramką gości najlepiej zachował się Dawid Kończak, który zdobył bramkę i MKS prowadził 1:0. Goście wyrównali  na 1:1  po zagraniu ręką w polu karnym obrońcy MKS Łukasza Fendora i goście zamienili rzut karny na bramkę. W końcówce pierwszej połowy  gospodarze próbowali złapać gości na spalkonego ale to się nie udało i napastnik gości pokonał bramkarza, pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:1 dla Pelikana. Druga odsłona należała już do zawodników  MKS, a dwie bramki zdobył Przemysław Pawłowski i jedną Dominik Błasiak. Goście strzelili tylko jedną bramkę.

MKS Zduńska Wola – Pelikan Łowicz 4:3 (1:2)
Bramki dla MKS: Przemysław Pawłowski 2 , Dawid Kończak , Dominik Błasiak

Zduńska Wola: Daniel Zielonka – Mateusz Nyks, Andrzej Jałowy, Dominik Błasiak, Krzysztof Rosiak, Szymon Ratajczyk, Jędrzej Dzieran, Michał Pietrzykowski, Łukasz Rakowski, Przemysław Pawłowski, Adrian Kowalczyk, Patryk Ściegiński, Łukasz Fendor, Marcin Matyla, Dawid Kończak , Filip Pietrzak, Kacper Korona, Trener: Tomasz Ziółkowski

Juniorzy starsi rozegrali swój kolejny mecz na wyjeździe w Rawie Mazowieckiej pokonując zespół Mazovii 4:0.

Mazovia Rawa Mazowiecka – MKS Zduńska Wola 0:4
Bramki: Karol Kosecki x3, Kacper Młynarczyk

Źródło: Lech Kulma