Omega nie zatrzymała lidera

Blisko urwania punktów liderowi III ligi była Omega Kleszczów. Kleszczowianie przegrali jednak na własnym boisku z Legionovią Legionowo 1:2, a zwycięskiego gola goście zdobyli w ostatniej minucie spotkania. To piąta wygrana Legionovii w tym sezonie.

Legionovia prowadziła do przerwy 1:0, po celnym trafieniu z 33. minuty. Wyrównał kwadrans przed końcem spotkania Michał Czaplarski. Wynik 1:1 utrzymywał się do ostatniej minuty. Wtedy to zwycięskiego gola zdobył Łukasz Prusik.

Szkoda tej straconej bramki w końcówce. Uważam, że zasłużyliśmy w tym spotkaniu na remis – powiedział tuż po zakończeniu meczu kierownik drużyny z Kleszczowa Piotr Zientarski. To drugi przegrany mecz kleszczowian. Przed tygodniem przegrali w Warszawie z Ursusem 2:3.

Omega Kleszczów – Legionovia Legionowo 1:2 (0:1)
Bramka dla Omegi: Michał Czaplarski 73