Pewna wygrana Przedborza

W ostatnich meczach piłkarze Pilicy Przedbórz najwyraźniej upodobali sobie cyfrę „4”. Przed tygodniem strzelili cztery gole Warcie Działoszyn. W 6. kolejce tyle samo bramek przedborzanie wbili Włókniarzowi Pabianice.

Pierwsza część meczu nie zwiastowała aż tak wysokiej wygranej Pilicy. Przedborzanie w tej części gry strzelili jednego gola. Po faulu w polu karnym na Arturze Kucharskim jedenastkę na gola zamienił Filip Bartkowiak.
Prawdziwy worek z bramkami rozwiązał się w ostatnich dwudziestu minutach spotkania. W 70. minucie na 2:0 podwyższył Klaudiusz Glistak, dla którego było to premierowe trafienie w barwach Pilicy. W ostatnich dziesięciu minutach Pilica dołożyła jeszcze dwa trafienia. Najpierw Tomasz Wyciszkiewicz a następnie Glistak pogrążyli Włókniarza.

Włókniarz Pabianice – Pilica Przedbórz 0:4 (0:1)
Bramki: Filip Bartkowiak 20 karny, Klaudiusz Glistak 70, 87, Tomasz Wyciszkiewicz 81.
Autor: Przemysław Jafra