Widzew gromi w wojewódzkiej

W drugiej kolejce Ligi Wojewódzkiej Deyny młodzi piłkarze Widzewa odnieśli bardzo wysokie zwycięstwo nad zespołem MULKS Łask. Młodzi łodzianie pokonali rywali aż 11:0 (6:0). Trzy bramki w tym spotkaniu zdobył Mateusz Wierucki.

Piłkarze Widzewa zdominowali całkowicie to spotkanie. Gospodarze znacząco odbiegali poziomem od młodych łodzian. MULKS Łask ani razu poważnie nie zagroził bramce strzeżonej przez Adriana Piętka. Festiwal strzelecki rozpoczął w 10. minucie Rafał Dybiec, a zakończył w 80. minucie Rafał Wawrzeniak. Hat- trikiem w tym meczu popisał się Mateusz Wierucki.

MULKS Łask- Widzew Łódź 0:11 (0:6)
Rafał Dybiec 10, Krzysztof Kłusek 14, 37, Damian Sieczkowski 24, Marcin Pieńkowski 30, Jakub Indraszczyk 40, Mateusz Wierucki 45, 50, 77, Mateusz Makohon 62, Radosław Wawrzeniak 80

Widzew: Adrian Piętka – Kamil Duda (41′ Rafał Kozłowski, Jakub Szuman, Kamil Wielgus, Rafał Dybiec (65′ Jakub Sojka), Jakub Indraszczyk (70′ Patryk Żurajski), Mateusz Makohon, Radosław Wawrzeniak, Marcin Pieńkowski (41′ Mateusz Wierucki), Damian Sieczkowski, Krzysztof Kłusek (55′ Sebastian Mucha), Trener:  Zbigniew Kubiak