AKTUALNOŚCI
Jóźwiak wraca do Warty

Marek Przybył nie jest już trenerem Warty Sieradz. Po serii porażek połączonej ze słabą grą zarząd klubu postanowił zatrudnić Bogdana Jóźwiaka, który w przeszłości prowadził już zespół z Sieradza.


tomadex wszystko dla kibica

Czarę goryczy przepełniła ostatnia porażka 3:4 z Mazurem Karczew. Po tym spotkaniu prezes klubu Piotr Haraszkiewicz nie ukrywał, że czeka go trudna rozmowa z Markiem Przybyłem. W poniedziałek zarząd zdecydował o zmianie trenera i ponownym zatrudnieniu Bogdana Jóźwiaka.

Subskrybuj
Powiadom o

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
mikuś
11 lat temu

Panie Marku i znów się Pan stał kozłem ofiarnym stare przysłowie twierdzi twardo „kto ma miękkie serce , musi mieć twardą d..pe.” . Styl gry Warty to naleciałości solara gra w poprzek boiska i do tyłu , gdzie przy słabościach linii obronnych to po każdy takim zagraniu to trwoga do boga (jak jest ) i postawa zawodników np. Michał Łochowski najsłabszy na ostatnim meczu , kolejny Mituś jego kariera to chyba jest dawno minęła , Tworas czy Markiewiczu wyglądał jak junior a (160 w kapeluszu i wystawiać jako stopera) ???? a te juniorki to go jechały wstyd i żenada .… Czytaj więcej »