Remis w meczu niepokonanych

W jednym z najciekawszych spotkań 7. kolejki piotrkowskiej klasy okręgowej Polonia Piotrków podzieliła się punktami ze Świtem Kamieńsk. Remis oznacza, że oba zespoły zachowały status niepokonanych. Mecz zakończył się wynikiem 1:1.

Do przerwy po golu Jarosława Bąkowicza prowadził Świt. Polonia ma jednak w swoich szeregach Dariusza Stęborowskiego, który w tym sezonie już nieraz ratował punkty dla polonistów. Nie inaczej było w konfrontacji ze Świtem. Kwadrans przed końcem meczu zawodnik Polonii strzelił wyrównującego gola.
Końcowy wynik potwierdza, ze w tym sezonie Polonia jest królem kompromisu. To już czwarty remis polonistów w tym sezonie.

Szkoda straconych punktów, ale widać, że pod wodzą nowych trenerów gramy coraz lepiej. Jeśli taka gra się utrzyma to zwycięstwa powinny przyjść już niedługo – ocenił mecz grający wiceprezes Polonii Robert Grzesiuk.

W tym miejscu dodajmy, że Polonii nie prowadzi już Ireneusz Komar, którego zastąpił duet: Piotr Wybodeł – Rodrigo.

Polonia Piotrków – Świt Kamieńsk 1:1 (0:1)
Bramki: Dariusz Stęborowski 75 – Jarosław Bąkowicz 31.