Pewna wygrana KS Poświętne

W meczu zamykającym 7. kolejkę piotrkowskiej klasy okręgowej KS Poświętne pokonał na własnym boisku drużynę Szczerbca Wolbórz 2:0. Wynik spotkania został ustalony w pierwszej połowie. Mecz, zdaniem obserwatorów, nie stał na wysokim poziomie.

W 11 minucie po ładnej akcji lewą stroną boiska Łukasza Raka i błędzie obrońcy gości bramkę na 1:0 strzałem z kilku metrów zdobył rozgrywający bardzo dobre spotkanie Marcin Koćmin. Na 2:0 w 35 minucie podwyższył po uderzeniu głową Robert Borowski wykorzystując dośrodkowanie z rzutu wolnego Marcina Koćmina.  W drugiej połowie na boisku niewiele ciekawego się działo. Goście starali się zdobyć kontaktową bramkę, ale zagrywane przez nich długie piłki padały łupem dobrze grających obrońców Poświętnego. Gospodarzom natomiast zabrakło dokładności przed bramką Szczerbca aby podwyższyć prowadzenie. W sumie mecz stojący na słabym poziomie zakończony zasłużonym zwycięstwem gospodarzy

KS Poświętne – Szczerbiec Wolbórz 2:0 (2:0)
Bramki: Marcin Koćmin 11, Robert Borowski 35

KS Poświętne: Maciej Lenarcik – Karol Skowroński, Krzysztof Kaluźny (65. Marcin Szporak), Marcin Lusek, Krzysztof Łazowski – Robert Borowski (82. Tomasz Nowak), Tomasz Barański, Krzysztof Chrzanowski (75. Paweł Śmigiel), Łukasz Rak – Marek Jakubczyk, Marcin Koćmin (84. Klaudiusz Ząbecki).
Trener: Robert Chmielewski

Źródło: Andrzej Kowalik