Fatalna druga połowa Paradyża

Lider IV ligi KS Paradyż nie zmarnował szansy na utrzymanie prowadzenia w ligowej tabeli. Drużyna trenera Zbigniewa Podsiebierskiego pokonała u siebie Włókniarza Pabianice 3:2 (3:0). Gra lidera zwłaszcza w drugiej połowie pozostawiała jednak sporo do życzenia.

Piłkarze z Paradyża szybko otworzyli wynik meczu. W 11. minucie na listę strzelców wpisał się Marcin Mirecki. Dla tego snajpera było to ósme trafienie w sezonie. Zdobyty gol ustawił mecz. W 26. minucie było już 2:0 po golu Szymona Wagi. Na tym nie koniec strzeleckich popisów lidera. Pięć minut przed przerwą kolejnego gola dołożył Mirecki.

Wydawać się mogło, że w drugiej połowie lider będzie zdobywał kolejne gole. Nic bardziej mylnego. W 60. minucie bramkę dla gości strzelił Grzegorz Gorący. Dziesięć minut później było już tylko 3:2 po trafieniu Patryka Olszewskiego.
Paradyż zdołał jednak obronić jednobramkowe prowadzenie a tym samym fotel lidera IV ligi.

KS Paradyż – Włókniarz Pabianice 3:2 (3:0)
Bramki: Marcin Mirecki 11,40, Szymon Waga 26 – Grzegorz Gorący 60, Patryk Olszewski 70.
Autor: Przemysław Jafra