Zawisza rozbił Królewskich

Jednostronny przebieg miało najciekawsze spotkanie 9. kolejki IV ligi. Zawisza Pajęczno ograł Górnika Łęczyca aż 4:0. Dla zespołu trenera Zbigniewa Karbownika było to trzecie z rzędu ligowe zwycięstwo. „Królewscy” z kolei w odwrocie. Przegrali drugi mecz z rzędu.

Wynik hitowego meczu 9. kolejki IV ligi w 19. minucie otworzył Bartłomiej Maciejewski. Dziesięć minut później na 2:0 podwyższył Daniel Dymek.
Losy meczu definitywnie rozstrzygnęły się na początku drugiej połowy. Będący w bardzo dobrej dyspozycji strzeleckiej Ukrainiec Oleksandr Stetsiuk strzelił trzeciego gola dla Zawiszy. W ostatnim kwadransie meczu rozbitych gości dobił Sebastian Domoń.

Zawisza Pajęczno – Górnik Łęczyca 4:0 (2:0)
Bramki: Bartłomiej Maciejewski 19, Daniel Dymek 29, Oleksandr Stetsiuk 55, Sebastian Domoń 78.

Autor: Przemysław Jafra