Cztery gole Daniela Olejnika

Wicelider IV ligi Włókniarz Moszczenica nie dał najmniejszych szans beniaminkowi z Cielądza. Zespół trenerów Sławomira Stańczyka i Daniela Cichosza wygrał aż 5:0. Fantastyczną formą strzelecka błysnął Daniel Olejnik, który strzelił aż cztery gole.

Pierwszą bramkę napastnik Włókniarza strzelił w 26. minucie meczu. Po dwóch minutach ponownie mógł unieść ręce w geście radości.
Dwubramkowe prowadzenie dało Włókniarzowi dało dużo spokoju. Cztery minuty po przerwie znów dał o sobie znać strzelec obu bramek. Po faulu na nim Włókniarz wywalczył rzut karny. Z jedenastu metrów nie pomylił się grający trener piłkarzy z Moszczenicy Sławomir Stańczyk. W końcówce meczu Olejnik jeszcze dwukrotnie pokonał bramkarza Orląt.
Po efektownym zwycięstwie Włókniarz przynajmniej do najbliższego wtorku powrócił na pierwsze miejsce w IV lidze. Może zostać wyprzedzony przez KS Paradyż, który zagra na wyjeździe z Borutą Zgierz.

Nasze zwycięstwo tak naprawdę nie było zagrożone – komentuje mecz kierownik Włókniarza Bogdan Świątek. Cieszy dobra strzelecka forma Daniela Olejnika, który strzelił aż cztery bramki. Gramy dobrze i wygrywamy. Oby tak dalej – dodaje.

Włókniarz Moszczenica – Orlęta Cielądz 5:0 (2:0)
Bramki: Daniel Olejnik 26,28,76,78, Sławomir Stańczyk 49-karny