Paradyż stracił dwa punkty

Piłkarze KS Paradyż najwyraźniej nie wyciągnęli wniosków z meczu z Włókniarzem Pabianice. Lider IV ligi prowadził w meczu na szczycie z Sorento Zadębie Skierniewice 2:0, ale w przeciwieństwie do konfrontacji z Włókniarzem nie zdołał utrzymać korzystnego wyniku.

Początek spotkania był wymarzony dla lidera IV ligi. W 15. minucie Marcin Mirecki wykorzystał rzut karny i Paradyż objął prowadzenie. Pięć minut później było już 2:0 po golu Mariusza Koćmina. Tuż przed przerwą  Łukasz Łojszczyk strzelił kontaktowego gola dla gości.
Kilkanaście minut po wznowieniu gry po rzucie rożnym do wyrównania doprowadził młody Bartosz Bolek. W końcówce meczu szansę na strzelenie zwycięskiego bramki miał Mirecki, ale jego uderzenie przeszło obok bramki gości.

KS Paradyż – Sorento Zadębie Skierniewice 2:2 (2:1)
Bramki: Marcin Mirecki 15 karny, Mariusz Koćmin 20 – Łukasz Łojszczyk 44, Bartosz Bolek 58.
Autor: Przemysław Jafra