Wysokie zwycięstwo EBE SPN

Ligowy nowicjusz jakim jest EBE SPN Bełchatów (piotrkowska klasa B, grupa II) poczyna sobie coraz lepiej. W spotkaniu 6. kolejki bełchatowianie rozbili na własnym boisku Start Lgota Wielka 5:0 (3:0). To druga wygrana z rzędu zespołu Filipa Śliwińskiego.

Już w 10. minucie bełchatowianie zdobyli pierwszego gola. Bramkarza z Lgoty Wielkiej pokonał Kamil Godlewski. Jeszcze przed przerwą EBE SPN zdobył dwie kolejne bramki autorstwa: Sebastiana Stępnia i Mateusza Szybalskiego. W drugiej połowie do siatki rywala trafili ponownie: Godlewski i Stępień.

EBE SPN Bełchatów – Start Lgota Wielka 5:0 (3:0)
Bramki: Kamil Godlewski 10, 60, Sebastian Stępień 23, 70, Mateusz Szybalski 38

EBE SPN: Saladra – Zatorski (72′ Cybularczyk), Kuśmierek, Śliwiński, Orczykowski – Szybalski (65′ Gaszewski), Zagórski, Posmyk (60′ Banaszczyk), Ozga (25′ Młynarski) – Godlewski, Stępień.