Hat-trick Marcina Mireckiego

Ostatnie minuty spotkania z Rawą Mazowiecką zdecydowały o efektownej wygranej KS Paradyż. Dla wicelidera IV ligi padły wówczas trzy gole, który wygrał ostatecznie 5:1. Hat-trickiem w tym meczu popisał się najskuteczniejszy strzelec IV ligi Marcin Mirecki.

Supersnajper KS Paradyż otworzył wynik meczu już w 6. minucie. Na drugiego gola kibicom przyszło czekać do końcówki pierwszej połowy kiedy to Daniel Jabłecki strzelił na 2:0.
Początek drugiej odsłony ułożył się po myśli beniaminka z Rawy Mazowieckiej. W 49. minucie kontaktowego gola dla Mazovii strzelił z rzutu karnego Paweł Wyciszkiewicz. Jednobramkowe prowadzenie Paradyża utrzymywało się do 81. minuty. Wówczas w polu karny sfaulowany został Szymon Waga. Z jedenastu metrów nie pomylił się Mirecki. W końcowych minutach wicelider strzelił jeszcze dwa gole. Najpierw na listę strzelców wpisał się Michał Bańczyk. Już w doliczonym czasie gry wynik ustalił Mirecki strzelając swojego 14 gola w sezonie.

KS Paradyż – Mazovia Rawa Mazowiecka 5:1 (2:0)
Bramki: Marcin Mirecki 6,81 karny, 90+2, Daniel Jabłecki 41, Michał Bańczyk 88 – Paweł Wyciszkiewicz 49 karny.
Autor: Przemysław Jafra