Gol Mariusza Stępińskiego

Mariusz Stępiński zdobył jedyną bramkę dla reprezentacji Polski do lat 19 w trzecim meczu turnieju eliminacyjnego Mistrzostw Europy z Holandią, który został rozegrany w niedzielę we Wronkach.

Napastnik Widzewa grał w tym meczu 90 minut, podobnie jak drugi widzewiak – Patryk Stępiński. Spotkanie zakończyło się porażką Polski 1:3. Co ciekawe, Holendrzy dwie bramki strzelili w 90. minucie. Mariusz Stępiński trafił do bramki w 67. minucie i doprowadził do remisu 1:1.

Porażka miała jednak znaczenie tylko prestiżowe, bo już wcześniej obie drużyny zapewniły sobie awans do kolejnej fazy rozgrywek, która odbędzie się wiosną 2013 roku. W pierwszej połowie zagrał również zawodnik PGE GKS Bełchatów – Łukasz Wroński.

Źródło: widzewiak.pl