Przedszkolaki grały w piłkę

Już po raz trzeci dzieci z radomszczańskich przedszkoli rywalizowały w turnieju „Esbank z Rapem z Przedszkolakiem”. Tegoroczną edycję wygrało Publiczne Przedszkole nr 10.

W pierwszej fazie turnieju grano w dwóch grupach po cztery zespoły. Zwycięzcy fazy grupowej grali w wielkim finale. Zawody wygrało Publiczne Przedszkole nr 10, które w finale pokonało Publiczne Przedszkole nr 2.

Finał jest tak naprawdę tylko na potrzeby mediów – mówi Marek Kozak jeden z organizatorów turnieju. – Wszyscy uczestnicy otrzymali takie same nagrody oraz pamiątkowe dyplomy. Budujące jest to, że piłka nożna wciąż cieszy się nie słabnącą popularnością. Cieszy nas to, że wspólnie z chłopcami grają dziewczynki – dodaje.