Trzy bramki Rafała Serwacińskiego

Sokół Aleksandrów Łódzki rozgromił na własnym stadionie Orła Wierzbica 5:0 (2:0) w meczu 12. kolejki III ligi łódzko- mazowieckiej. Trzy bramki dla gospodarzy zdobył Rafał Serwaciński. Dzięki tej wygranej aleksandrowianie zmniejszyli stratę punktową do Ursusa Warszawa i liderującej Legionovii Legionowo.

Prawdziwy festiwal strzelecki rozpoczął w 12. minucie Rafał Serwaciński. Ponad kwadrans później było już 2:0, a na listę strzelców wpisał się Michał Łągiewczyk. Po zmianie stron dwa kolejne trafienia dołożył Rafał Serwaciński, a w 72. minucie wynik końcowy ustalił Joachim Pabjańczyk. Gospodarze zdecydowanie dominowali przez całe spotkanie. Ze swoich podopiecznych dumny był trener Piotr Kupka, który już myśli o meczach okręgowego Pucharu Polski.

Powinniśmy wygrać co najmniej 10:0. Nie wykorzystaliśmy wielu bardzo dobrych sytuacji i wynik 5:0 jest najmniejszym wymiarem kary – powiedział prezes Sokoła Dariusz Lis.

Sokół Aleksandrów Łódzki- Orzeł Wierzbica 5:0 (2:0)
Bramki: Rafał Serwaciński 12, 50, 70, Michał Łągiewczyk 33, Joachim Pabjańczyk 72

Sokół: Sima – Knera, Ziółkowski, Woźniczak, Gajewski – Ceglarz (82 min. Bukat), Antosik, Bierżyński (46 min. Gostyński), Daros (68 min. Osowski), Łągiewczyk (55 min. Pabjańczyk) – Serwaciński

Źródło: tssokol.pl