Parzęczew ograł lidera

Orzeł Parzęczew pokonał Ner Poddębice 2:1 (0:0) w spotkaniu 11. kolejki łódzkiej klasy okręgowej. Dla gospodarzy było to niezwykle cenne zwycięstwo, natomiast dla gości druga porażka w tym sezonie i druga na wyjeździe. Tym samym drugi w tabeli Sokół II/Victoria i trzeci Start Brzeziny mają szanse odrobić punkty do lidera.

Pierwsza połowa była dosyć wyrównana, choć lepsze sytuacje na objęcie prowadzenia mieli goście. Poddębiczanie nie wykorzystali kilku stuprocentowych okazji. To zemściło się w drugiej odsłonie tego pojedynku. W 51. minucie Mohamed Nabaoui otworzył wynik meczu pokonując Przemysława Matusiaka. Chwilę później po szybkiej akcji do wyrównania doprowadził Jakub Jesionowski. Od tego momentu tempo meczu spadło i na boisku niewiele się działo. W 74. minucie w wyniku dwóch napomnień żółtą kartką boisko musiał opuścić zawodnik gości Łukasz Olczyk. Parzęczewianie wykorzystali okres gry w przewadze i kilka minut później za sprawą Bartłomieja Pyciarza ponownie wyszli na prowadzenie, którego nie oddali już do samego końca.

Orzeł Parzęczew- Ner Poddębice 2:1 (0:0)
Bramki: Mohamed Nabaoui 51, Bartłomiej Pyciarz 77 – Jakub Jesionowski 54

Ner: Matusiak – Piela, Piórkowski, Dominowski, Kowalczyk (53′ Makowski) – Sobańda (45′ Wójcik), Woźniak,  Jesionowski, Kubiak (18′ Leśniak) – Olczyk, Wdowiak (63′ Stasiak)

Źródło: nerpoddebice.futbolowo.pl