Ostre strzelanie Paradyża

Z przytupem na fotel lider IV ligi powrócili piłkarze KS Paradyż. Drużyna trenera Zbigniewa Podsiebierskiego rozbiła w wyjazdowym meczu Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 7:2 (6:0). Cztery gole dla gości strzelił Marcin Mirecki (na zdjęciu).

Po wczorajszej porażce Zjednoczonych Stryków piłkarze KS Paradyż wiedzieli, że wygrana pozwoli im powrócić na fotel lidera. Swój plan rozpoczęli realizować od pierwszego gwizdka sędziego. Już w 4. minucie goście wywalczyli jedenastkę, którą na gola zamienił Marcin Mirecki. Szybko zdobyty gol uspokoił grę Paradyża, który poszedł za ciosem. W 14. minucie drugiego gola strzelił Daniel Jabłecki. Gościom wciąż było mało. Dziewięć minut później Mirecki strzelił kolejną bramkę i było praktycznie po meczu.
To co stało się w ostatnich minutach pierwszej połowy trudno racjonalnie wytłumaczyć. W ciągu zaledwie dwóch minut Paradyż strzelił aż trzy gole.
W przerwie trenerom gospodarzy udało się pozbierać zespół, dzięki czemu udało się uchronić drużynę przed dwucyfrówką. Mało tego piłkarze Pogoni-Ekolog sami strzelili dwa gole. Ostatnie słowo należało jednak do gości i spotkanie zakończyło się hokejowym wynikiem.

Pogoń-Ekolog Zduńska Wola – KS Paradyż 2:7 (0:6)
Bramki: Michał Parada 52, Bartłomiej Kubicki 67 – Marcin Mirecki 4 karny, 23, 44, 45, Daniel Jabłecki 14,45, Adrian Aleksandrowicz 86.
Autor: Przemysław Jafra