AKTUALNOŚCI
Męskie rozmowy w PGE GKS

Po sobotniej klęsce i poniedziałkowych decyzjach personalnych wtorek przy Sportowej był dniem pod znakiem wielu rozmów. Odbył się także pierwszy trening z udziałem Marko Simicia. Wiele działo się przed samym popołudniowym treningiem – informuje strona gksbelchatow.com.

gadzety kibica keeza

 

Najpierw indywidualne rozmowy z kilkoma zawodnikami przeprowadził trener Jan Złomańczuk. Następnie, przed wyjściem na główną płytę przy Sportowej, z drużyną spotkała się kilkudziesięcioosobowa delegacja kibiców, którzy wyrazili swoją jednoznaczną opinię na temat ostatniego meczu oraz sytuacji, jaka ma obecnie miejsce. Dodatkowo, już po zajęciach, w sali audiowizualnej z drużyną spotkały się władze klubu. Rozmowy trwały ponad godzinę.

Wracając do kwestii czysto sportowych i przygotowań do meczu z Górnikiem, należy powiedzieć o obiecującym występie testowanego w PGE GKS Bełchatów Marko Simicia. Rosły napastnik, pomimo podróży z Zagrzebia, ciekawie zaprezentował się podczas wieczornej gry wewnętrznej i być może zrobił pierwszy krok do angażu w bełchatowskim klubie.

Wśród trenujących zabrakło wczoraj Łukasza Wrońskiego (uraz kolana), a Dawid Nowak ćwiczył indywidualnie.

Źródło: gksbelchatow.com

Subskrybuj
Powiadom o

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
ken
11 lat temu

panie trenerze ZŁOMAŃCZUK bez przekrętu pan nic nie zrobi tak jak to było w SIARCE za śp.TR.GAŁKA.