AKTUALNOŚCI
Ciekawie w łódzkiej okręgówce

Po przyznaniu walkowera w meczu Sokół II/Victoria Rąbień ze Startem Brzeziny drużynie z Brzezin, sytuacja w łódzkiej klasie okręgowej zrobiła się bardzo ciekawa. Przyznanie trzech oczek brzezinianom i odebranie trzech Sokołowi II spowodowało diametralne zmiany na szczycie tabeli rozgrywkowej.

Zajmujący do tej pory drugie miejsce Sokół II/Victoria Rąbień spadł na piątą pozycję i ma 22 punkty. Trzy drużyny licząc od miejsca drugiego mają po 23 punkty. O kolejności w tabeli zgodnie z regulaminem ŁZPN w pierwszej kolejności decydują spotkania między zainteresowanymi drużynami. W tym przypadku robi się małą tabelkę biorąc pod uwagę mecze Kutna, Rogowa i Brzezin.

Rogowianie wygrali z Kutnem 4:2 i zremisowali w Brzezinach ze Startem 1:1, czyli mają cztery punkty w małej tabelce. Kutno ma zero punktów, ponieważ przegrało z Pogonią i nie grało jeszcze ze Startem. Start natomiast zremisował z Pogonią 1:1 i ma jeden punkt. Tak więc drugie miejsce zajmuje Pogoń Rogów, trzecie Start Brzeziny, a czwarte MKS II Kutno. Wszystkie zespoły tracą do prowadzącego Neru Poddębice zaledwie trzy punkty i mają do rozegrania zaległe spotkanie, więc najbliższe mecze zapowiadają się bardzo ciekawie.

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments