Lechia wygrała w Otwocku

Lechia Tomaszów pokonała w Otwocku miejscowy Start 2:1 (1:1) w zaległym spotkaniu III ligi (łódzko-mazowieckiej). Bramki dla tomaszowskiego zespołu zdobyli: Kamil Szymczak w 41. minucie i Kamil Cyran osiem minut po przerwie.

Podopieczni Aleksandra Majicia przegrywali w tym meczu 0:1. W 16. minucie do bramki Lechii trafił bowiem Patryk Pięcek. Wyrównał na cztery minuty przed końcem pierwszej połowy Kamil Szymczak, a decydujący cios zadał Kamil Cyran.

Zagraliśmy niezły mecz. Cieszę się z tego, że mimo słabszego początku zespół potrafił najpierw wyrównać, a później strzelić zwycięskiego gola – powiedział dyrektor sportowy Lechii Adam Król.

Lechia po tej wygranej awansowała na czwarte miejsce w ligowej tabeli. W ostatnim meczu rundy jesiennej zmierzy się w Karczewie z miejscowym Mazurem.

Start Otwock – Lechia Tomaszów 1:2 (1:1)
(Patryk Pięcek 16 – Kamil Szymczak 41, Kamil Cyran 53)