Wykonali plan minimum

Piłkarze Sokoła Aleksandrów Łódzki wygrali w środę w Parzęczewie z miejscowym Orłem (łódzka klasa okręgowa) 1:0 w meczu okręgowego Pucharu Polski okręgu łódzkiego i awansowali do rozgrywek regionalnych. Jedyną bramkę w tym spotkaniu zdobył Arkadiusz Świętosławski.

Aleksandrowianie w porównaniu z ostatnim meczem pucharowym również mieli spore problemy z przełamaniem obrony rywali. Orzeł nastawił się głównie na grę z kontry. To biało- zieloni cały czas atakowali. Co chwila tworzyli groźne sytuacje pod bramką parzęczewian. Do przerwy wynik był jednak bezbramkowy. Po zmianie stron goście przyspieszyli grę i w 51. minucie za sprawą Arkadiusza Świętosławskiego objęli prowadzenie. Mimo jeszcze wielu okazji strzeleckich nie udało im się podwyższyć prowadzenia i skromny wynik 1:0 utrzymał się już do końca. Tym samym podopieczni Piotra Kupki wykonali plan minimum i awansowali do rozgrywek regionalnych Pucharu Polski.

Orzeł Parzęczew- Sokół Aleksandrów Łódzki 0:1 (0:0)
Bramka: Arkadiusz Świętosławski 51

Sokół: Hejduk – Kwiatkowski, Świstak, Woźniczak, Ziółkowski – Łagodziński (60′ Bukat), Bierżyński (46′ Daros), Antosik, Pabjańczyk, Osowski (60′ Gostyński) – Świętosławski

Źródło: tssokol.pl